O szkole

Studio Tańca i Ruchu "TWIST" rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2008 roku i powstało z myślą o mieszkańcach Błonia i okolic, umożliwiając im spędzanie wolnego czasu poprzez korzystanie z różnego rodzaju kursów tańca oraz zajęć ruchowych.

Założeniem priorytetowym naszego studia jest rozwijanie i popularyzowanie wrażliwości taneczno-ruchowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy naszego studia mają do dyspozycji salę w pełni wyposażoną i przystosowaną do lekcji tańca.

Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanych instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenia taneczne. Taniec jest ich miłością i pasją, którą pragną podzielić się i przekazać innym.

Studio "TWIST" organizuje lub jest współorganizatorem różnego rodzaju imprez widowiskowych o charakterze taneczno-muzycznym.

Logo Benefit Systems m    OKsys m    zumba-logo-horizontal m

Liczba wejść na nową stronę: